Ahoj všichni!

by Pavel Baloun

Vítejte na stránkách našeho klubu.


Jsme parta nadšenců, která v roce 2020 vytvořila herní klub deskových her a wargamingu. Rádi přijmeme další hráče do našeho klubu. V případě Warhammer her poradíme začátečníkům s výběrem armády. Je také možnost si armádu u nás půjčit a vyzkoušet. Rádi pomůžeme se stavbou armády, nebo barvením figurek.

Co hrajeme?
V největším měřítku Age of Sigmar a W40, Kill Team, Warhammer Underworld. Dále pak X-Wing, Magic the Gathering, D&D a spoustu deskových her. Např. Panství hrůzy, Descent, The War od Mine, Dorn, a mnoho jiných. Také se v klubovně scházíme a barvíme figurky.

V klubovně máme k dispozici tři stoly na Warhammer či X-Wing a také další stoly na menší formáty jako Warcry a Warhammer Underworlds. V klubovně se také nachází zázemí v podobě kuchyňky a WC.

Veškerá komunikace a domlouvání her probíhá výhradně přes komunikační Discord server, viz odkaz níže:

https://discord.gg/xc4b7mJ