HotAC – Úvodní mise: Local Trouble – SOLO verze

S hrou X-WING jsem začal koketovat v roce 2017. Tenkrát nebylo s kým hrát a proto jsem se uchýlil k SOLO hraní. Našel jsem tenkrát skvělou kampaňovou věc s názvem Heroes of the Atury Cluster. Tenkrát jsem začal prvním scénářem LOCAL TROUBLE (str. 46) určený pro „nováčky“. Zde je report, který jsem v té době psal na web Deskožrout.cz


Mission Briefing:

“Welcome to the Outer Rim, pilots. Our convoy is currently en route to a hidden Rebel Base in the Parmel Sector, and you’ll be on escort duty until we arrive.

We’ve picked up a group of enemy signals in the nearby asteroid field; likely an Imperial patrol. Intercept those ships, and keep them away from the convoy until we can execute a hyperspace jump to ensure our base remains hidden.

Good luck!”

Hrál jsem s X-WINGEM pilot bez skilů a PS2 (pilot skil).
Cílem mise bylo přežít deset kol a samozřejmě jako vedlejší úkol bylo ničit Imperiální letky. Hned od startu za ty zlé, ze sektroru 3 letěla Alpha sq. v sestavě 1x TIE Fighter a Beta Sq. ze sektoru 4 taky jeden TIE Fighter. Já hned v druhém kole přišel o štíty. Ve čtvrtém kole se v sektoru 1 vynořila Gamma Sq. v sestavě 1x TIE Interceptor. Docela šikovně mi dal další DMG a mě zbyl už jen jeden HULL. V šestém kole jsem se zbavil Bety a do desátého kola jsem přežil – sice s odřenýma ušima, ale mise splněna.

“Great work pilots! Our convoy is safe from harm. Now we can begin operations against the Empire in this star system”

Za tuto hru jsem získal 8XP + 5XP, které jsem dostal do začátku. Za XP jsem si „vytunil“ pilota na PS3 za 6XP. K mámí jsou dva piloti Eaden Vrill a Tarn Mison.

Jinak jsem zkoušel SOLO hraní i dle tohoto webu a fubguje to taky skvěle. Hrál jsem třeba  X-WING Mission 19