Knife to the Heart

Tentokrát se potkala armáda Smrti v čele s Mortarchou Manfredem, který chce získat přízeň Nagashe oslavou velkého vítězství. Každopádně si nemůže dovolit prohrát. Soupeřem Manfredovi byl Endrinmaster z Barak-Zonu a generál Kharadronských Overlordů, zatím stále ještě vládce nebeských létajících měst. Boj se odehrál ve městě, které kdysi padlo do rukou Archaona, nyní se zde usadily síly smrti a kraj kolem dobitého města obívají neklidné duše padlých.


Ve hře byly 2 Objectivy a od 3. kola vyhrává ten hráč, který drží na konci kola oba dva objectivy větším počtem modelů než má soupeř a to klasicky do 6palců od středu Objectivu.

Bitva probíhala velmi zajímavě. Iniciativnější a mobilnější Kharadroni vzali nemrtvého nepřítele po svém pravém křídle přičemž vlastní Objectiv chránilo 5 statečných Hromovládců, jenž ze svých pušek stříleli na hordu kostlivců, kteří se nezvykle rychle dostávali od svého domácího Objectivu přímočaře směrem k Hromovládcům. Manfred rychle přišel o smečku oživlých vlků, kteří se stali terčem střelby Kharadronských Balóňáků a dvou malých stíhacích vzducholodí. Tuhle nevýhodu, ale v samém závěru bitvy otočil v trumf, když celou unitu Manfred vrátil zpět do světa živých.

Druhé kolo bylo tuhé, to totiž Manfredovi ruply nervy a vysekal sám celou polovinu Kharadronských Balóňáků a poslal Spirit-hosty po křídle do útoku proti vzducholodi. Nejzajímavější bylo 3. kolo kdy Kharadroni zabrali Objectiv soupeře, ale zároveň neudrželi ten svůj, když Manfred vzal osud bitvy do svých rukou a sám se s velkou grácií zbavil Hromovládců. Ve 4. kole už na bojišti nebyli žádní kostlivci.
V 5. kole už ani jedna strana nedokázala zvrátit vývoj na svou stranu a boj skončil opravdu zaslouženou remízou.