Vrtkavé spojenectví

Pronikajíc hlouběji a hlouběji temných zákoutích archeovaultu narazili Blood Ravens na další odpor že strany Adepta Sororitas. K velkému překvapení všech se ukázalo, že na tajemství vaultu a jeho podklady mají zálusk ještě další. Vlci Fenryka se přiřítili jako bouře. Blood Ravens se ale nezalekli, jelikož tentokrát je do boje vedl sám Gabriel Angelos a Hvězdní vlci byli nuceni přes značnou nevraživost spojit své síly se sestrami aby odolali hněvu pána Blood Ravens. Spojenectví se ukázalo jako velmi vrtkavé, protože v momentě kdy byl Angelos raněn a byl nucen se stáhnout z boje, obrátili dočasní spojenci zbraně proti sobě. Po poražení Blood Ravens nedokázali Vlci dlouho odolávat tlaku Adepta Sororitas a nakonec podlehli jejich početné přesile…

V lokaci prvního střetu bylo nutno najít a obsadit 5 beden s tajnými materiály. Už od první chvíle Blood Ravens měli koridory pod kontrolou. Vlci a Sestry tedy uzavřeli pakt o neútočení. Havrani tvrdě drželi a ve čtvrtém kole vítězí na body.

Spojenectví Vlků a Sester nepřineslo ovoce. Havrani včas obsadili co bylo potřeba.

Na místě druhého střetu bylo nutno obsadit terminál ve středu objektu. Boje byly tuhé. Sestry na poslední chvíli možná díky své početní převaze terminál obsazují.

Obsadit terminál ve středu vaultu nebylo jednoduché.
Sniper havranů hlídal koridor jako ostříž.
Sestrám se podařilo na poslední chvíli terminál obsadit.